29 червня 2018 р.

Методичні рекомендації до проведення свята Дня знань у 2018-2019 н.р.

Методичні рекомендації містять цікаві, сучасні, інтерактивні форми організації свята, корисні посилання на допомогу педагогічним працівникам навчальних закладів для проведення свята «День знань» у 2018-2019 навчальному році.

Адресовані керівникам навчальних закладів, їх заступникам, педагогам-організаторам, класним керівникам.

Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань – день початку нового навчального року. Державним святом його проголошено з 1 вересня 1984 року. Традиційно свято супроводжувалося урочистими заходами – шкільними лінійками, на яких були присутні всі учні, вчителі, запрошені гості. В суспільстві склався стереотип, що з року в рік на урочистих лінійках під палючим сонцем чи рясним дощем розповідаються ті самі вірші та лунають ті самі пісні про школу й дитинство. Це стереотипне мислення налаштовує батьків на негативне сприйняття таких урочистостей. 

Зрозуміло, що не у всіх школах лінійки довгі та нудні, багато закладів середньої освіти можуть похвалитися цікавими традиціями святкування 1 вересня. Тому наразі деякі школи відмовляються від традиційного проведення 1 вересня, замінюючи їх іншими заходами, активно ведуться пошуки нових форм його проведення. 

Крім того, і Міністерство освіти і науки України рекомендує відійти від стандартного проведення «першого дзвоника» у форматі лінійки. Ми впевнені, що наші педагоги та директори закладів освіти творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті, креативні, і вони мають своє нестандартне бачення проведення цього свята. 

Тому пропонуємо ознайомитися, як цей день проходить у наших сусідів, ближніх і далеких. 


Немає коментарів:

Дописати коментар